0
سبد خرید شما خالی است

سوالات متداول

ما با شما صادق هستیم ، اگر طراح سایتی محصول صدهزارتومنی از ما خریداری کند و روی صدها سایت مشتریانش که از هرکدام چندین میلیون دریافت کرده است آن را نصب کند در واقعیت ما چطور میتوانیم به زنده بودن سایتمان ادامه دهیم؟ آیا نبودنِ ما برای شما جذاب است؟!

ما در حدود 5 نفر هستیم که هرکدام از ما مثل شما برای زندگی باید هزینه کنیم ، در حال حاضر قوانین ما سخت گیرانه نیستند، هنوز محدودیت تعداد دفعات نصب لحاظ نشده است، ما به کاربرانمان اعتماد داریم و ” معرفت “ بین کاربران ديجكو جاری است و امیدواریم که بخاطر حیات سایتمان مجبور به ایجاد محدودیت نشویم.

بنابرین ضمن مطالعه قوانین و طبق مندرجات آن خواهشمندیم که برای هر وبسایت یکبار بصورت جدا محصول را از ما خریداری نمایید ( و یا در حساب مشتریان مثل هاست و دامینشان برای آنها محصولات لازم را خرید کنید )

بله، تمام محصولات قبل از انتشار توسط واحد کنترل کیفی بررسی می شوند و نسخه دریافتی شما کاملا مطابق با دموی محصول ارائه خواهد شد. اگر غیر از این باشد می توانید درخواست بازگشت وجه محصول را ارسال کنید.

خیر، بنا بر قوانین عرضه محصولات مجازی، پس از دریافت محصول امکان تعویض آن وجود ندارد. بنابراین در انتخاب محصولات دقت نمایید. شما می توانیدمشاوره قبل از خرید را مطالعه کنید.

در پکیج دانلودی از ديجكو یک فایل زیپ به نام قالب در پوشه Quick Install موجود است. ابتدا کل محتویات هاست خود را پاک کنید و این فایل زیپ را روی ریشه هاست خودتون آپلود کنید. سپس مطابق با این آموزش نصب رو انجام دهید.

فایلی که دانلود کرده اید شامل پکیج کامل محصول است لطفا پکیجی که از دیجکو دانلود کرده اید را روی سیستم خود از حالت فشرده خارج کرده و فقط فایل تکی افزونه را نصب کنید. همچنین آموزش نصب افزونه در وردپرس در این لینک موجود است.

با این روش تنظیمات اعمال شده روی قالب ها و افزونه ها به هیچ عنوان از دست نمی روند.
برای آپدیت ابتدا نسخه جدید افزونه یا قالب خریداری شده را از بخش خرید های من دریافت کنید.
حالا وارد بخش فایل منیجر هاست خودتان شوید وارد پوشه public-html وارد پوشه wp-content شوید.
اگر می خواهید قالب را آپدیت کنید، وارد پوشه themes و اگر می خواهید افزونه آپدیت کنید وارد پوشه plugins شوید.
پس از ورود به پوشه مورد نظر فایل زیپ تکی قالب یا فایل زیپ افزونه را آپلود کنید.
سپس فایل افزونه یا قالب را rename کنید در ادامه نام آن یک (۱) قرار دهید مثلا نام قالب شما اگر zephyr است بشود zephyr1
سپس فایل قالب یا افزونه خود که آپلود کرده بودید اکسترکت کنید تا جایگزین پوشه قبلی شود.
قالب یا افزونه شما با موفقیت آپدیت شد!

در صورتی که محتوای ضروری روی وب سایت خود دارید ، راه زیر را به شما پیشنهاد میکنیم:
۱- یک پوشه یا سابدامین روی هاست خود ایجاد کرده و بسته نصبی را مطابق فیلم آموزشی در این مسیر نصب کنید.
۲- وارد مدیریت سایت اول ( با قالب قدیمی ) بشوید و بترتیب از موارد زیر فایل برون ریز تهیه کنید:
۱-۲- از قسمت ابزار ها / برون بری / هر محتوایی را انتخاب و روی دکمه آبی رنک انتهای این صفحه یعنی “دریافت پرونده برون‌بری شده” کلیک کنید تا یک فایل xml از تمامی محتوا قبلی که شامل برگه ها ، نوشته ها ، دیدگاه و… استفاده تهیه شود. ( توضیحات بیشتر در این آموزش )
۲-۲- افزونه Widget Importer & Exporter را در سایت اول ( با قالب قدیمی ) نصب کرده و پس از فعال سازی از طریق منوی ابزار ها / درون ریز & برون بر ابزارک / برون بری ابزارک ها روی دکمه آبی رنگ ” برون بری ابزارک ها ” کلیک کنید و یک فایل خروجی با پسوند .wie دریافت کنید. ( توضیحات بیشتر در این آموزش )
۳- حال به سایت جدید یعنی سایتی که با بسته نصبی راه اندازی کرده ایم میرویم و دقیقا برعکس این کار را در سایت جدید انجام میدهیم:
۳-۱- از قسمت ابزار ها / درون ریزی / WordPress / هم‌اکنون نصب کن و پس از نصب افزونه درون ریز روی اکنون درون ریزی کن کلی کرده و فایلی که در مرحله ۲-۱ تهیه کرده بودید را انتخاب و درون ریزی کنید. (توضیحات بیشتر در این آموزش )
۳-۲- از طریق منوی ابزار ها / درون ریز & برون بر ابزارک / درون ریزی ابزارک ها ، فایل .wie را که در مرحله ۲-۲ تهیه کرده بودید را انتخاب کرده و روی دکمه آبی رنگ ” درون ریزی ابزارک ها ” کلیک کرده و ابزارک ها را درون ریزی کنید. ( توضیحات بیشتر در این آموزش )

حال شما تمامی محتوا و ویجت های خود را به سایت جدید انتقال داده اید ، میتوانید طراحی سایت جدید را براساس سلیقه خود انجام داده و سایت را با استفاده از (این آموزش) از پوشه ای که ایجاد کرده اید به روت یا Public_html هاست خود انتقال دهید.
نکته یک : در صورتی که سایت و قالب قدیمی شما از فروشگاه ( ووکامرس ) پشتیبانی میکند قبل از انجام هر کاری باید در هر دو سایت ( قدیم و جدید ) ووکامرس نصب شده باشد.